O firmie ORTEN

Orten

Jesteśmy największą hurtownią w regionie łódzkim oferującą produkty i usługi niezbędne do wykonania instalacji elektrycznych. Działamy na rynku polskim od 1990 roku. Nasza oferta obejmuje ponad 25 000 produktów dostępnych w naszym sklepie stacjonarnym, internetowym lub na zamówienie.

W naszym asortymencie znajdą Państwo min. kable elektryczne, przewody elektryczne, osprzęt oświetleniowy, osprzęt elektroniczny, aparatura modułowa, oświetlenie. Pełna oferta dostępna jest w naszym sklepie internetowym oraz w siedzibie firmy.

Jesteśmy przedstawicielem wszystkich liczących się krajowych i światowych producentów branży elektrotechnicznej. Ich oferta jest u nas stale uzupełniana o wszelkie wprowadzane na rynek nowości. W celu uatrakcyjnienia naszej oferty wciąż poszukujemy nowych dostawców oferujących nowatorskie rozwiązania techniczne i wyroby.

Wraz z rozwojem gospodarki nasza firma pozyskiwała nowych Klientów i wprowadzała nowe grupy produktów. Z czasem wprowadziliśmy system zarządzania jakością ISO 9001:2000 i sprzedaż za pomocą sklepu internetowego.

Osiągnięcia

Nasze działania branżowe i dynamiczny rozwój zostały docenione przez redakcję dziennika „Puls Biznesu” w postaci nadania nam tytułu „Gazeli Biznesu 2002”.

Zostaliśmy również uhonorowani: Dyplomem Włóczni Jaćwingów za promowanie nowoczesnych technologii oraz Medalem Wstęgi Niemna za innowacyjność i nowoczesne technologie.

Od roku 1994 bierzemy czynny udział w wystawach i targach branżowych w kraju, a od 2000 roku również za granicą.

Sklepy stacjonarne:

Od października 2001 roku zapraszamy naszych Klientów do nowego obiektu mieszczącego się w

Łodzi: ul. Wysoka 9, 90-023 Łódź  

Klientów spoza Łodzi zapraszamy do naszego oddziału w:

Dąbrowie Górniczej: ul. Łączna 20, 41-303 Dąbrowa Górnicza

Wieloletnie doświadczenie w branży elektrotechnicznej gwarantuje najwyższą jakość świadczonych przez nas usług i oferowanych produktów.

 

Zapraszamy do współpracy!